اهداف شرکت

ایجاد و تولید محصولات و فناوری های نو و بدیع در زمینه الکترونیک، نرم افزار، مکانیک و همچنین بومی سازی محصولات مرتبط در صنایع گوناگون با هدف کاهش هزینه های جاری از بدو تأسیس از اصلی ترین اهداف شرکت بوده است

خدمات شرکت

با توجه به پروژه های انجام داده شده توسط شرکت و تخصص های موجود در زمینه های الکترونیک، نرم افزار، هیدرولیک، پنوماتیک و مکانیک آمادگی ارائه خدمات طراحی و ساخت انواع محصولات با توجه به تخصص های ذکر شده وجود دارد.

محصولات

شایان ذکر است کلیه محصولات شرکت از تولیدات داخلی شرکت بوده و به هیچ وجه اقدام به فروش محصولات شرکت های داخلی و یا خارجی نمی نماید، از این رو محصولات با توجه به نیاز های موجود در جامعه و صنعت طراحی و ساخته می شود.

با توجه به گسترش شبکه های ارتباطی و مخابراتی شرکت های مختلف داخلی و خارجی سعی در ارائه انواع سیستم های نظارتی، کنترلی و امنیتی با بهره گیری از شبکه های فوق نموده اند. در این میان با توجه به استقبال عمومی بیشتری که از دستگاه های مبتنی بر شبکه تلفن همراه صورت گرفت، محصولات متفاوت نرم افزاری و سخت افزاری بر پایه شبکه های تلفن همراه طراحی، ساخته و در اختیار کاربران قرار داده شد. یکی از محصولات فوق دستگاه­های کنترل تجهیزات برقی از طریق SMS می باشد. دستگاه های موجود در این زمینه از عملکرد بسیار ساده ای برخوردار می باشند، به این صورت که با ارسال متن SMS مشخص شده ای کاربری می تواند اقدام به روشن و یا خاموش نمودن تعدادی وسیله الکتریکی نماید. ناگفته نماند که دستگاه های فوق هم کاربردهای فروانی دارد ولی سادگی عملکرد آنها انعطاف کافی را در اختیار قشر وسیع کاربران با نیازهای مختلف قرار نمی دهد. از این رو این شرکت با طراحی دستگاهی مبتنی بر شبکه تلفن همراه با قابلیت برنامه ریزی توسط کاربر سعی نموده رنج وسیعی از کاربران را تحت پوشش قرار دهد تا هر کاربر بتواند با توجه به نیاز خود دستگاه را برنامه ریزی (کانفیگ) و مورد استفاده قرار دهد. برنامه ریزی دستگاه به کمک یک نرم افزار اندرویدی به راحتی و بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات فنی و تخصصی مقدور می باشد.

برخی از قابلیت های دستگاه

 • امکان شنود صدای محیط از هر جای دنیا
 • قابلیت برنامه ریزی دستگاه توسط نرم افزار اندرویدی
 • مجهز به سنسور دمای داخلی با قابلیت برنامه ریزی
 • مجهز به 3 رله خروجی با قابلیت برنامه ریزی (مشاهده مدل 7 خروجی)
 • دارای 3 ورودی اپتوکوپلری با قابلیت برنامه ریزی
 • قابلیت تشخیص قطع برق شهر و اعلام هشدار
 • مجهز به باتری پشتیبان و سیستم شارژ اتوماتیک
 • مشاهده میزان اعتبار سیم کارت دستگاه
 • امکان کنترل حتی با تلفن ثابت (در شرایطی که شبکه ارسال SMS مختل شده باشد)
 • قابلیت تغییر متن SMS های هشدار ارسالی
 • قابلیت تماس خودکار و پخش صدای محیط

طراحی دستگاه به گونه ای می باشد که در ابعاد بسیار کوچک امکانات و قابلیت های بسیاری را با قیمت پایین در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد. قابلیت برنامه ریزی در این دستگاه یکی از نقاط قوت و منحصر به فرد آن می باشد که امکان پیاده سازی انواع سناریوها برای استفاده در زمینه های مختلف از جمله امنیتی، کنترلی، هوشمند سازی، آبیاری، کنترل روشنایی و … را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما می توانید با برنامه ریزی دستگاه توسط نرم افزار اندرویدی با توجه به نیاز خود از دستگاه استفاده نمایید.

سناریو های قابل برنامه ریزی در دستگاه 

  سیستم امنیتی هوشمند

  Security System

  با برنامه ریزی دستگاه در مد سیستم امنیتی شما صاحب یک سیستم امنیتی هوشمند با قابلیت تعریف عکس العمل های مختلف در صورت وقوع حادثه خواهید بود
  ادامه مطلب

  کنترل تجهیزات برقی

  electrical device control

  توسط دستگاه می توانید هر نوع وسیله الکتریکی را از هرجای دنیا کنترل نمایید. و یا به گونه ای دستگاه را برنامه ریزی نمایید که کنترل به صورت اتوماتیک انجام شود.
  ادامه مطلب

  ناظر پرستار کودک

  Baby nurse supervisor

  با توجه به امکان شنود صدای محیط توسط دستگاه قادر خواهید بود از نحوه رفتار پرستار کودک خود مطلع شوید و با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به کارهای خود بپردازید.
  ادامه مطلب

  کنترل درب های اتوماتیک

  Automatic door control

  توسط دستگاه به راحتی می توانید درب پارکینگ خود را بدون استفاده از ریموت کنترل نمایید. و یا در صورت لزوم از باز یا بسته شدن درب توسط SMS مطلع شوید.
  ادامه مطلب

  هوشمند سازی BMS

  BMS

  با استفاده از این دستگاه بدون اینکه هزینه های گزافی برای سیستم های هوشمند سازی پرداخت نمایید می تواندی خانه خود را با هزینه ناچیزی هوشمند نمایید.
  ادامه مطلب

  آبیاری باغ یا ویلا

  Watering the garden

  اگر صاحب ویلا و یا باغ هستید و امکان سرکشی مداوم برای آبیاری باغچه و درخت ها را ندارید به استفاده از این دستگاه از کجای دنیا می توانید این کار را انجام دهید.
  ادامه مطلب

  قابل استفاده در صنایع مختلف

  Application in Industry

  با توجه به امکان برنامه ریزی هر یک از ورودی ها و خروجی های دستگاه به راحتی می توانید از این دستگاه در صنایع مختلف جهت مانیتورینک و کنترل استفاده نمایید.
  ادامه مطلب

  اتاق سرور

  server room

  مدیران شبکه با استفاده از این دستگاه می توانند علاوه بر تامین امنیت اتاق های سرور خود در صورت نیاز از راه دور اقدام به Restart کردن سرور های خود نمایید.
  ادامه مطلب

  نرم افزار اندرویدی با قابلیت های ویژه

    

   SMS-Android-1